Safari Tab Reloader

Safari Tab Reloader dla Mac

Automatyczne ponowne ładowanie strony na komputerze Mac

Safari Tab Reloader to rozszerzenie przeglądarki, które pozwala zautomatyzować przeładowywanie stron internetowych, dzięki czemu są zawsze aktualne. To rozszerzenie Safari jest dość proste, ale potencjalnie bardzo przydatne dla ciężkich... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zgrabne narzędzie do automatyzacji
  • Dyskretny
  • Prosty i atrakcyjny

Wady

  • Doens't nie ładuje wielu kart

Dobry
7

Safari Tab Reloader to rozszerzenie przeglądarki, które pozwala zautomatyzować przeładowywanie stron internetowych, dzięki czemu są zawsze aktualne.

To rozszerzenie Safari jest dość proste, ale potencjalnie bardzo przydatne dla ciężkich użytkowników sieci. Zakładka Safari Tab Reloader po prostu instaluje mały przycisk obok paska adresu. Kliknij go i pojawi się pasek narzędzi, który pozwala ustawić częstotliwość przeładowywania strony. Dostępne są przyciski szybkiego ustawiania i tryb niestandardowy, w którym można dokładnie określić, jak często mają być odświeżane strony.

Safari Tab Reloader to niewielkie rozszerzenie. Jego najlepszą cechą jest to, że pasek narzędzi automatycznie znika po ustawieniu, więc nie przeszkadza przeglądarce. Musisz otworzyć Tabulator przeładowywania Safari na każdej stronie, którą chcesz. Jednak daje to większą kontrolę nad tym, co jest odświeżane i kiedy, ponieważ możesz mieć różne ustawienia dla każdej karty.

Sterownik zakładek Safari pozwala kontrolować, kiedy przeglądane strony internetowe są ponownie ładowane.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na mac

Safari Tab Reloader

Download

Safari Tab Reloader 1.0

Opinie użytkowników o Safari Tab Reloader

Sponsorowany×